Windery, beach flagi, flagi plażowe

Flagi windery - WINDER STANDARD
Flagi windery - WINDER DROP

System składający się z lekkiego, aluminiowego masztu, flagi z nadrukiem oraz odpowiedniej podstawy. Przeznaczony do stosowania wewnątrz jak i na zewnątrz. Najczęściej wybierany jako nośnik reklamy podczas eventów, imprez na plaży, ale również na stokach narciarskich. Na popularność zasłużył sobie swoją lekkością, łatwością oraz szybkością montażu i przede wszystkich uniwersalnością. W zależności od miejsca przeznaczenia flag dobierana jest odpowiednia podstawa/stopa.

Windery dostępne są w wielu popularnych kształtach i rozmiarach. Oferujemy trzy różne typy kształtów:

- typu żagiel, bowflag -WINDER STANDARD
- typu kropla, łezka, teardrop - WINDER DROP
- oraz WINDER BASIC

Najczęściej stosowane windery w opcji STANDARD oferujemy również w wersji MINI - przeznaczone w szczególności do niskich pomieszczeń, oraz w wersji HD - przeznaczone do ekspozycji w miejscach, w których panują trudniejsze warunki atmosferyczne.

Szczegółowa specyfikacja oraz wizualizacje dostępne do pobrania poniżej:

Winder STANDARD

Winder DROP

Winder BASIC

Dodatkowe informacje

  • Druk flag odbywa się jednostronnie z przedrukiem na drugą stronę tworząc tzw odbicie lustrzane.
  • Wszystkie oferowane przez nas flagi z nadrukiem przechodzą przez procesy technologiczne wpływające na jakość oraz trwałość. Składają się na to utrwalenie termiczne oraz chemiczne kolorów.
  • Projekty graficzne powinny być przysyłane w odpowiednio przygotowanej mapie bitowej lub grafice wektorowej w formatach .cdr, .pdf, .ai, .eps, .tiff. Optymalna rozdzielczość dla mapy bitowej to 100dpi. Kolory powinny być określone w trybie CMYK.
  • W przygotowaniu projektu pomogą wykrojniki, które udostępniamy po uprzednim kontakcie drogą e-mailową. Jeżeli nie dysponują Państwo projektem, pomożemy w jego wykonaniu lub wykonamy go od podstaw - ZA DARMO!

Masz pytania? Chcesz zamówić?

Skontaktuj się z nami lub zapytaj o cenę naszych produktów korzystając z formularza:

Zaufali nam