LEŻAKI REKLAMOWE

Wysokiej jakości leżaki reklamowe z dowolnym nadrukiem są jednocześnie rozwiązaniem zapewniającym możliwość wypoczynku jak również nośnikiem reklamy wizualnej. Trwała i wytrzymała konstrukcja z drewna lub aluminium zapewni odpowiedni komfort użytkowania. Leżak reklamowy użyty nie tylko jako mebel, a wzbogacony o nośnik reklamy stanowi sposób na podkreślenie identyfikacji wizualnej firmy i przyciągniecie wzroku potencjalnego klienta. Funkcjonalność oraz łatwość ekspozycji leżaków reklamowych czyni je bardzo popularnym elementem na różnego rodzaju eventach, spotkaniach, targach branżowych czy też branży gastronomicznej.

Oferujemy leżaki reklamowe dostosowane do wymagań oraz preferencji klienta. W naszej ofercie znajdują się standardowe leżaki jak również leżaki reklamowe z podłokietnikami oraz wersja z uchwytem na napój w podłokietniku.

Oferowane przez nas leżaki posiadają atest i są dopuszczone do użytku publicznego. Posiadają trójstopniową regulację oraz zabezpieczenia przed samoczynnym złożeniem się. Leżaki drewniane wykonane są z bezsęcznego drewna bukowego.

MASZ PYTANIA? CHCESZ ZAMÓWIĆ?


Skontaktuj się z nami lub kup teraz

KONTAKT SKLEP

ZAUFALI NAM