MASZTY FLAGOWE, MASZTY PRZENOŚNE

W naszej ofercie znajdują się zarówno stacjonarne maszty flagowe jak i maszty przenośne.

Maszty stacjonarne montowane są na zabetonowanej kotwie montażowej. Do masztów przenośnych podobnie jak do winderów stosuje się różne podstawy w zależności od miejsca przeznaczenia.

W ofercie dostępne są 2 systemy przenośne: maszty teleskopowe i składane segmentowo z zatrzaskiem "click". W zależności od wybranego masztu proponujemy odpowiednich rozmiarów flagi.

Szczegółowa specyfikacja do pobrania (PDF) oraz przykładowe wizualizacje dostępne poniżej.

Zapraszamy do korzystania z formularza kontaktowego w celu wysłania zapytania.

RODZAJE MASZTÓW FLAGOWYCH

MASZTY PRZENOŚNE

Kompleksowa odmiana, której zasada działania oparta jest na zastosowaniu technologii pracy teleskopu. Na tle pozostałych modeli tej grupy, wyróżnia się kilkoma wariantami średnicy, a także najbardziej elastycznym zakresem wysokości. Za podstawę jej wykonania, odpowiadają trzy elementy z anodowanego aluminium, do których zalicza się obciążnik, obejmy oraz ramię.


Rozbudowany model masztu z wykorzystaniem banerowej formy flagowania. Niezawodną stabilność mechanizmu zapewnia wydajny system click, czyli technologia zdalnego mocowania poprzez zacisk. Niezbędnymi akcesoriami w tym wariancie są aluminiowe części w postaci obejmy, obciążnik i ramię.


Najbardziej ergonomiczna konstrukcja w kategorii przenośnych modeli masztów. Mimo braku modułowego ramienia, do sprawnej pracy wykorzystuje niezawodny system click z łatwą przyczepnością części. Kompletny zestaw akcesoriów posiada trzy aluminiowe elementy, gdzie łatwo wyróżnić obejmy, obciążnik oraz sznurek.


MASZTY STACJONARNE

Banerowa odmiana masztu z możliwością łatwego demontażu, opatrzona obrotową głowicą i ramieniem o niezawodnej technice ekspozycji. Ich sprawna konstrukcja możliwa jest dzięki zastosowaniu wysokiej klasy aluminium (anodowane bądź lakierowane proszkowo), z którego wykonano rury. Podstawowe wyposażenie tej kategorii składa się z ramienia typu banner, knagi, obciążnika oraz obejmy.


Tradycyjny model o ergonomicznej konstrukcji, którego instalacja odbywa się poprzez mocowanie i wiązanie giętkiej linki. Posiada mobilną głowicę, której forma obrotu zależy od kierunku wiatru. Do niezbędnego zaopatrzenia należą takie aluminiowe części, jak knaga, obciążnik, obejma oraz modułowa linka z kulką dystansową.


Rozbudowany typ konstrukcji z dołączonym zamkiem na zatrzask. Ta forma mocowania nie tylko gwarantuje doskonałą rozłożystość flagi, ale też zapewnia niezawodną ochronę przed kradzieżą. Konfiguracja spełnia rutynowy schemat dla masztów o stałym montażu, a do jej podstawy zalicza się linka, obejma, obciążnik i zamek.


Kompleksowa forma o najwyższym stopniu złożoności. Jest to nowatorskie połączenie windtrackera z klasyczną formą konstrukcji do stałego montażu. Montaż tej formy masztu wymaga spójnego dopasowania aż pięciu części, do których należą linka, obciążnik, obejma, windtracker oraz zamek.


O FIRMIE

O nas


Marka WINDERS.PL od wielu lat oferuje kompleksowe rozwiązania z dziedziny reklamy, o czym świadczy jej szeroki wachlarz produktów o wysokiej jakości i profesjonalnym zastosowaniu. W swojej unikatowej ofercie posiadamy maszty flagowe o kilku odmiennych parametrach i zróznicowanym profilu, co przekłada się na ich wielofunkcyjność. Jesteśmy producentem zaawansowanych systemów flagowych, a nasz asortyment obejmuje produkty z naprawdę wielu popularnych odmian konstrukcji. W naszych zasobach dostępne są m.in. niezawodne plażowe windery (Beach flag), reklamowe leżaki i żagle, standardowe flagi z nadrukiem na wymiar. Mamy też bogaty wybór pozycji na potrzeby organizacji wydarzeń, do których zalicza się flagi eventowe, sportowe, na drzewiec czy tekstylne modele banerów.      

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE MASZTY?


Stacjonarne modele masztów flagowych są obecnie jedną z najpopularniejszych form prezentacji mobilnej reklamy zewnętrznej w terenie. Dzięki ogromnej bazie modeli o wielu dedykowanych odmianach, jesteśmy w stanie przedstawić Państwu najbardziej optymalne rozwiązanie dla dowolnie wybranego projektu. Nasza unikatowa oferta posiada bogaty wybór flagowych masztów reklamowych, które wykonano z aluminium i są dostępne w kilku wariantach wysokości. Użytkowe parametry tego kryterium nie mają jednolitej wersji i - w zależności od konfiguracji - wynoszą od 6 do 11 metrów.


CENNIK


MASZTY PRZENOŚNE


MASZTY STACJONARNE

BANNER

Złożona forma o dwóch częściach, w skład których wchodzą zawiasowa stopa oraz obrotowe ramię w typie windtrackera.

STANDARD

Tradycyjny model masztu z jednym segmentem, za który odpowiada wbudowana stopa na zawias.

INTERNAL

Kompleksowa wersja o kilku elementach, a jej obudowę tworzą takie elementy jak stopa z zawiasem, linka do uelastycznienia flagi i zatrzaskowy zamek.

INTERNAL+

Najbardziej rozbudowana forma masztu o pięciu elementach konstrukcji. Do jej montażu potrzebne są nie tylko linka, stopa czy zamek, ale także ramię windtrackera ze zdalną regulacją wysokości.
 

FAQ


1Jak zamontować maszt flagowy?
Stacjonarne modele masztów umieszcza się na zabetonowanej kotwie montażowej. Do wersji przenośnych (tak jak do winderów) wykorzystuje się dedykowane podstawy, których forma i zastosowanie zależy od warunków miejsca instalacji. Kluczowym aspektem każdej instalacji jest sprawne poprowadzenie linki z flagą, a także jej solidne umocowanie (przywiązanie) do knagi. 
2Maszt flagowy a prawo budowlane
Z powodu braku ujęcia w przepisach, maszty flagowe nie wymagają specjalnego pozwolenia na budowę. Przepisy te nie określają także warunków umiejscowienia tego typu produktów na posesji, co powoduje niejasność w zakresie dostosowania warunków budowy na określonym terenie. W celu wyjaśnienia obowiązujących norm na danym terenie, skontaktuj się z lokalnym Wydziałem Architektury i Budownictwa, należącym do Starostwa Powiatowego.
3Dlaczego warto wybrać nasze maszty?
Oferowane maszty reklamowe posiadają kompleksowe wyposażenie, które można zainstalować w dowolnym miejscu przeznaczenia. Produkty te cechuje najwyższa jakość wykonania, niezawodna odporność w terenie, a także fachowe odwzorowanie wszystkich dostępnych części. Każdy model jest dostępny w kilku dedykowanych wariantach o elastycznych parametrach, a za sprawny montaż i kompletny serwis odpowiada grono zaufanych specjalistów.

OPINIE KLIENTÓW

ZAUFALI NAM


MASZ PYTANIA? CHCESZ ZAMÓWIĆ?


Skontaktuj się z nami lub kup teraz

KONTAKT SKLEP