WINDERY, BEACH FLAGI, WINDER - FLAGI PLAŻOWE

System składający się z lekkiego, aluminiowego masztu, flagi z nadrukiem oraz odpowiedniej podstawy. Przeznaczony do stosowania wewnątrz jak i na zewnątrz. Najczęściej wybierany jako nośnik reklamy podczas eventów, imprez na plaży, ale również na stokach narciarskich. Na popularność zasłużył sobie swoją lekkością, łatwością oraz szybkością montażu i przede wszystkich uniwersalnością. W zależności od miejsca przeznaczenia flag dobierana jest odpowiednia podstawa/stopa.

Windery dostępne są w wielu popularnych kształtach i rozmiarach. Oferujemy trzy różne typy kształtów:

 • typu żagiel, bowflag -WINDER STANDARD
 • typu kropla, łezka, teardrop - WINDER DROP
 • oraz WINDER BASIC

Najczęściej stosowane windery w opcji STANDARD oferujemy również w wersji MINI - przeznaczone w szczególności do niskich pomieszczeń, oraz w ekskluzywnej wersji HD - z masztami o większej średnicy rurek (28mm), łączeniem elelementów na zatrzask kulkowy (tzw. "click"), oraz w odróżnieniu od standardowych, anodowanych rurek są lakierowane proszkowo(z opcją zmiany koloru, standardowy kolor srebrny).

Szczegółowa specyfikacja oraz wizualizacje dostępne do pobrania poniżej:

DODATKOWE INFORMACJE

 • Druk flag odbywa się jednostronnie z przedrukiem na drugą stronę tworząc tzw odbicie lustrzane.
 • Wszystkie oferowane przez nas flagi z nadrukiem przechodzą przez procesy technologiczne wpływające na jakość oraz trwałość. Składają się na to utrwalenie termiczne oraz chemiczne kolorów.
 • Projekty graficzne powinny być przysyłane w odpowiednio przygotowanej mapie bitowej lub grafice wektorowej w formatach .cdr, .pdf, .ai, .eps, .tiff. Optymalna rozdzielczość dla mapy bitowej to 100dpi. Kolory powinny być określone w trybie CMYK.
 • W przygotowaniu projektu pomogą wykrojniki, które udostępniamy po uprzednim kontakcie drogą e-mailową. Jeżeli nie dysponują Państwo projektem, pomożemy w jego wykonaniu lub wykonamy go od podstaw - ZA DARMO!

PODSTAWY DO WINDERÓW

Podstawy do winderów należy dobrać według ich przeznaczenia i podłoża, na którym będą eksponowane:

 • do wewnątrz proponujemy podstawy płaskie metalowe(tzw. teczki lub z tworzywa i gumy, nie jest wymagany rotator
 • na zewnątrz najczęściej wybierane są podstawy wbijane do gruntu(jeśli istnieje taka możliwość) lub wolnostojące podstawy metalowe, z tworzywa lub gumy o odpowiednim obciążeniu. Rotator pozwala obracać się fladze zgodnie z kierunkiem podmuchu wiatru, dzięki czemu winder nie jest narażony na wywrócenie i uszkodzenie
 • podstawy wolnostojące są uniwersalne, zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz
 • lżejsze podstawy można dociążyć za pomocą obciążenia tekstylnego 10kg
 • w ofercie również podstawy napełniane wodą/piaskiem(lekkie w transporcie), podstawy najazdowe pod koło samochodu, uchwyty do ogrodzenia lub elewacji
PODSTAWA KRZYŻAK II
Podstawa krzyżowa przeznaczona raczej do użytku wewnętrznego(waga ok. 2kg), ale można ją również przymocować do podłoża za pomocą szpilek wbijanych do gruntu przez otwory w podstawie. Dostępna z trzpieniem lub rotatorem: tuleją, PCV lub stalowym
TECZKA METALOWA
Płaska podstawa metalowa o estetycznym wyglądzie. Dostępna w kilku wariantach wagowych: 6kg, 10kg, 15kg oraz 20kg. Dostępne wersje z trzpieniem aluminiowym(tylko do wewnątrz) oraz rotatorem tuleją, PCV lub stalowym(na zdjęciu).
PODSTAWA WBIJAK STALOWY Z ROTATOREM ŁOŻYSKOWYM
Podstawa wbijana do gruntu, piasku lub śniegu. Przeznaczona do stosowania wyłącznie na zewnątrz. Podstawa wykonana ze stali z rotatorem stalowym.
WKRĘTAK PCV
Tańsza wersja podstawy wkręcanej do gruntu wykonana z twardego materiału PCV, zalecana do piasku lub śniegu. Przeznaczona do winderów o wysokości maksymalnej 3,5 m.
PODSTAWA WKRĘTAK STALOWY
Stalowa podstawa wkręcana do gruntu, zalecana do miększego podłoża np. piasku. Dostępna również krótsza wersja wykonana z PCV. W komplecie z rotatorem PCV(na zdjęciu) lub stalowym.
PODSTAWA NAJAZDOWA
Podstawa najazdowa pod koło samochodu, wykonana ze stali. Świetnie sprawdza się podczas eventów, targów lub w salonach sprzedaży samochodów. Dostępna z trzpieniem aluminiowym(na zdjęciu, do wewnątrz) lub z rotatorem: tulają, PCV lub stalowym.
PODSTAWA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO
Najczęściej stosowana podstawa wolnostojąca wykonana z recyklowanych tworzyw sztucznych. Dostępne wersje 5kg oraz 13kg. Trzpień aluminiowy(tylko do wewnątrz) lub rotatory: tuleja(na zdjęciu), PCV i stalowy.
PODSTAWA NA WODĘ 13L Z ROTATOREM PCV
Podstawa napełniana wodą lub piaskiem, przeznaczona do stosowania wewnątrz oraz na zewnątrz, w odróżnieniu od innych produktów na rynku posiada rotator PCV.
Zobacz wszystkie dostępne podstawy do winderów

MASZ PYTANIA? CHCESZ ZAMÓWIĆ?


Skontaktuj się z nami lub kup teraz

KONTAKT SKLEP

ZAUFALI NAM