Windery, beach flagi, flagi plażowe

Flagi windery - WINDER STANDARD
Flagi windery - WINDER DROP

System składający się z lekkiego, aluminiowego masztu, flagi z nadrukiem oraz odpowiedniej podstawy. Przeznaczony do stosowania wewnątrz jak i na zewnątrz. Najczęściej wybierany jako nośnik reklamy podczas eventów, imprez na plaży, ale również na stokach narciarskich. Na popularność zasłużył sobie swoją lekkością, łatwością oraz szybkością montażu i przede wszystkich uniwersalnością. W zależności od miejsca przeznaczenia flag dobierana jest odpowiednia podstawa/stopa.

Windery dostępne są w wielu popularnych kształtach i rozmiarach. Oferujemy trzy różne typy kształtów:

- typu żagiel, bowflag -WINDER STANDARD
- typu kropla, łezka, teardrop - WINDER DROP
- oraz WINDER BASIC

Najczęściej stosowane windery w opcji STANDARD oferujemy również w wersji MINI - przeznaczone w szczególności do niskich pomieszczeń, oraz w ekskluzywnej wersji HD - z masztami o większej średnicy rurek (28mm), łączeniem elelementów na zatrzask kulkowy (tzw. "click"), oraz w odróżnieniu od standardowych, anodowanych rurek są lakierowane proszkowo(z opcją zmiany koloru, standardowy kolor srebrny).

Szczegółowa specyfikacja oraz wizualizacje dostępne do pobrania poniżej:

Winder STANDARD

Winder DROP

Winder BASIC

Dodatkowe informacje

  • Druk flag odbywa się jednostronnie z przedrukiem na drugą stronę tworząc tzw odbicie lustrzane.
  • Wszystkie oferowane przez nas flagi z nadrukiem przechodzą przez procesy technologiczne wpływające na jakość oraz trwałość. Składają się na to utrwalenie termiczne oraz chemiczne kolorów.
  • Projekty graficzne powinny być przysyłane w odpowiednio przygotowanej mapie bitowej lub grafice wektorowej w formatach .cdr, .pdf, .ai, .eps, .tiff. Optymalna rozdzielczość dla mapy bitowej to 100dpi. Kolory powinny być określone w trybie CMYK.
  • W przygotowaniu projektu pomogą wykrojniki, które udostępniamy po uprzednim kontakcie drogą e-mailową. Jeżeli nie dysponują Państwo projektem, pomożemy w jego wykonaniu lub wykonamy go od podstaw - ZA DARMO!

Podstawy do winderów

Podstawy do winderów należy dobrać według ich przeznaczenia i podłoża, na którym będą eksponowane:

  • do wewnątrz proponujemy podstawy płaskie metalowe(tzw. teczki lub z tworzywa i gumy, nie jest wymagany rotator
  • na zewnątrz najczęściej wybierane są podstawy wbijane do gruntu(jeśli istnieje taka możliwość) lub wolnostojące podstawy metalowe, z tworzywa lub gumy o odpowiednim obciążeniu. Rotator pozwala obracać się fladze zgodnie z kierunkiem podmuchu wiatru, dzięki czemu winder nie jest narażony na wywrócenie i uszkodzenie
  • podstawy wolnostojące są uniwersalne, zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz
  • lżejsze podstawy można dociążyć za pomocą obciążenia tekstylnego 10kg
  • w ofercie również podstawy napełniane wodą/piaskiem(lekkie w transporcie), podstawy najazdowe pod koło samochodu, uchwyty do ogrodzenia lub elewacji
Podstawa gumowa z rotatorem

Podstawa gumowa

Ciężka podstawa wolnostojąca o wadze 12kg. Dobrze sprawdza się z większymi rozmiarami winderów, szczególnie na zewnątrz. Dostępna z rotatorem PCV(na zdjęciu) lub stalowym.

Podstawa wbijak stalowy z rotatorem łożyskowym

Podstawa wbijak stalowy z rotatorem łożyskowym

Podstawa wbijana do gruntu, piasku lub śniegu. Przeznaczona do stosowania wyłącznie na zewnątrz. Podstawa wykonana ze stali z rotatorem stalowym

Podstawa na wodę 13L z rotatorem PCV

Podstawa na wodę 13L z rotatorem PCV

Podstawa napełniana wodą lub piaskiem, przeznaczona do stosowania wewnątrz oraz na zewnątrz, w odróżnieniu od innych produktów na rynku posiada rotator PCV.

Podstawa krzyżak z rotatorem

Podstawa Krzyżak II

Podstawa krzyżowa przeznaczona raczej do użytku wewnętrznego(waga ok. 2kg), ale można ją również przymocować do podłoża za pomocą szpilek wbijanych do gruntu przez otwory w podstawie. Dostępna z trzpieniem lub rotatorem: tuleją, PCV lub stalowym.

Podstawa tworzywo sztuczne z rotatorem

Podstawa z tworzywa sztucznego

Najczęściej stosowana podstawa wolnostojąca wykonana z recyklowanych tworzyw sztucznych. Dostępne wersje 5kg oraz 13kg. Trzpień aluminiowy(tylko do wewnątrz) lub rotatory: tuleja(na zdjęciu), PCV i stalowy.

Podstawa najazdowa z trzpieniem

Podstawa najazdowa

Podstawa najazdowa pod koło samochodu, wykonana ze stali. Świetnie sprawdza się podczas eventów, targów lub w salonach sprzedaży samochodów. Dostępna z trzpieniem aluminiowym(na zdjęciu, do wewnątrz) lub z rotatorem: tulają, PCV lub stalowym.

Podstawa teczka metalowa z rotatorem

Teczka metalowa

Płaska podstawa metalowa o estetycznym wyglądzie. Dostępna w kilku wariantach wagowych: 6kg, 10kg, 15kg oraz 20kg. Dostępne wersje z trzpieniem aluminiowym(tylko do wewnątrz) oraz rotatorem tuleją, PCV lub stalowym(na zdjęciu).

Wkrętakstalowy z rotatorem PCV

Podstawa wkrętak stalowy

Stalowa podstawa wkręcana do gruntu, zalecana do miększego podłoża np. piasku. Dostępna również krótsza wersja wykonana z PCV. W komplecie z rotatorem PCV(na zdjęciu) lub stalowym.

Masz pytania? Chcesz zamówić?

Skontaktuj się z nami lub kup teraz:

Instagram

Zaufali nam

Facebook - Winders.pl

Instagram - Winders.pl

Kontakt - Formularz