Flagi reklamowe, flagi na maszt, flagi z nadrukiem

Flagi reklamowe na maszt
Flagi reklamowe na drzewcu

Flagi - Firmowe, reklamowe z nadrukiem na zamówienie, flagi na maszty

Flagi reklamowe na masztach są jednym z najprostszych, ale jednocześnie bardzo efektywnym sposobem reklamy, są częścią identyfikacji wizualnej firmy. Przeznaczone są do stosowania na zewnątrz jak i wewnątrz. Odpowiednie wyeksponowana flaga reklamowa oraz odpowiednio przygotowany projekt pomagają zwrócić na siebie uwagę i sprawią, że staniesz się zauważalny.

Dowolny rozmiar, od flag na maszt, przez flagi na drzewiec, flagi sportowe aż po flagietki gabinetowe, dowolna kolorystyka nadruku oraz dowolna konfekcja dostosowana do miejsca przeznaczenia flagi. Te cechy tworzą produkt bardzo uniwersalnym, świadczy o tym ogromny wzrost popularności w przeciągu kilku ostatnich lat.

Flagi masztowe produkowane są według zamówienia klienta w dowolnych rozmiarach, najbardziej popularne flagi firmowe w orientacji pionowej to np.: 80x320cm, 100x400cm, 120x400cm i 150x450cm. Proponowane rozmiary flag poziomych eksponowanych na masztach i na drzewcach(np. flagi państwowe, bandery, firmowe) to np. 70x110cm, 100x160cm lub 125x200cm.

Dodatkowe informacje

  • Druk flag odbywa się jednostronnie z przedrukiem na drugą stronę tworząc tzw odbicie lustrzane.
  • Wszystkie oferowane przez nas flagi z nadrukiem przechodzą przez procesy technologiczne wpływające na jakość oraz trwałość. Składają się na to utrwalenie termiczne oraz chemiczne kolorów.
  • Projekty graficzne powinny być przysyłane w odpowiednio przygotowanej mapie bitowej lub grafice wektorowej w formatach .cdr, .pdf, .ai, .eps, .tiff. Optymalna rozdzielczość dla mapy bitowej to 100dpi. Kolory powinny być określone w trybie CMYK.
  • W przygotowaniu projektu pomogą wykrojniki, które udostępniamy po uprzednim kontakcie drogą e-mailową. Jeżeli nie dysponują Państwo projektem, pomożemy w jego wykonaniu lub wykonamy go od podstaw - ZA DARMO!

Masz pytania? Chcesz zamówić?

Skontaktuj się z nami lub zapytaj o cenę naszych produktów korzystając z formularza:

Instagram

Zaufali nam

Facebook - Winders.pl

Instagram - Winders.pl

Kontakt - Formularz