FLAGI REKLAMOWE, FLAGI NA MASZT, REKLAMOWE Z NADRUKIEM

Flagi reklamowe na masztach są jednym z najprostszych, ale jednocześnie bardzo efektywnym sposobem reklamy, są częścią identyfikacji wizualnej firmy. Przeznaczone są do stosowania na zewnątrz jak i wewnątrz. Odpowiednie wyeksponowana flaga reklamowa oraz odpowiednio przygotowany projekt pomagają zwrócić na siebie uwagę i sprawią, że staniesz się zauważalny.

Flaga reklamowa to świetny sposób reklamy! Prezentując swoją firmę, pewnie wiesz, że czasami najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Klienci zazwyczaj zwracają już w pierwszych sekundach uwagę na to, czy przekaz prezentowany przez Twoją firmę jest czytelny, zrozumiały i pozwala zorientować się im, czym Twoja firma się zajmuje i w czym się specjalizuje. Jest to powód, dla którego reklamowe flagi firmowe są rozwiązaniem cieszącym się niesłabnącym zainteresowaniem. Ten wyjątkowy nośnik informacji pozwala umieścić wybrany przez Ciebie komunikat w sposób, który jest w stanie skutecznie przyciągnąć uwagę potencjalnych odbiorców. Każdy tego typu sukces jest w efekcie szansą na to, aby odbiorca zapoznał się z tym, co Twoja firma ma mu do zaoferowania. I nie ma tutaj znaczenia, czy jest to potencjalny klient, czy partner biznesowy. Flagi reklamowe mają wiele zalet. Są łatwe w montażu, można na nich umieścić dowolną grafikę oraz mogą mieć dowolny kształt, oraz rozmiar. A wszystko po to, by jak najlepiej dopasować się do Ciebie i Twojej firmy, a także do tego, co pragniesz na nich przekazać w postaci.

Dowolny rozmiar, od flag na maszt, przez flagi sportowe aż po flagietki gabinetowe, dowolna kolorystyka nadruku oraz dowolna konfekcja dostosowana do miejsca przeznaczenia flagi. Te cechy tworzą produkt bardzo uniwersalnym, świadczy o tym ogromny wzrost popularności w przeciągu kilku ostatnich lat.

RODZAJE FLAG REKLAMOWYCH

Inwestując w materiały reklamowe Twojej firmy, zapewne pragniesz, aby przynosiły one efekty wielorazowo, a nie tylko podczas jednego eventu, czy wydarzenia. Flagi reklamowe są nośnikiem informacji, który możesz wykorzystywać wielokrotnie w przeciwieństwie do ulotek, czy plakatów. Materiały wykorzystywane do produkcji flag sprawdzą się świetnie w sytuacjach outdoorowych, w których narażone są na działanie warunków zewnętrznych. Przykładem są flagi masztowe, które mogą efektownie zdobić siedzibę Twojej firmy. W zależności do Twoich potrzeb istnieje możliwość wyboru zarówno różnego rozmiaru flagi, jak i jej kształtu. Mniejsze rodzaje flag reklamowych bardzo dobrze sprawdzą się wewnątrz pomieszczeń podczas wystaw, targów lub w sklepach. Wyróżniający się na tle konkurencji komunikat wizualny jest kluczowy, jeśli pragniesz, aby Twoja firma zaistniała w świadomości odbiorców. Różne rodzaje flag reklamowych, które możesz zastosować, są na to doskonałym sposobem.

Flagi na maszt

Flagi reklamowe na maszt są świetnym sposobem na to, aby logo Twojej firmy zostało odpowiednio wyeksponowane. Ich zaletą jest nie tylko to, że zwracają uwagę odbiorców, ale niezwykle efektownie reklamują wydarzenie. Technologie wykorzystywane do produkcji twojej flagi na maszt pozwalają na to, aby nawet najbardziej wymagający jej projekt został odwzorowany. Maszty reklamowe są zazwyczaj przeznaczone do użytku outdoorowego, jednak ich mniejsze wersje równie skutecznie możesz wykorzystać wewnątrz pomieszczeń. W tym drugim przypadku często proponowane są jako uzupełnienie stoiska firmowego podczas wydarzeń biznesowych lub targów. Pamiętaj, że na tego typu masztach możesz zaprezentować zarówno logo, jak i hasło reklamowe, a także stronę internetową, czy konkretną usługę. Decydując się na flagę na maszt, pamiętaj jednak, aby sprawdzić jak wysoki on będzie. W przypadku flag poziomych polecane jest zastosowanie skali 5:8. Sprawi to, że wszystkie prezentowane na fladze elementy graficzne będą miały właściwe proporcje, co pozytywnie wpłynie na ich wygląd. Flagi pionowe nie mają aż tak konkretnych wytycznych. Jednak najczęściej zaleca się, aby ich wielkość wynosiła 1/2 lub 1/3 długości masztu. Flaga reklamowa nie powinna być szersza niż 150 cm.


Flagi sportowe

Jeśli jesteś kibicem, zapewne wiesz, jak ważnym elementem w budowaniu poczucia przynależności do klubu lub drużyny są flagi sportowe. Tego typu gadżety reklamowe za pomocą swoich symboli oraz kolorów jest w stanie wyraźnie zaprezentować przynależność do danej drużyny. Flagi sportowe są więc nieodłącznym widokiem na wszelkich wydarzeniach sportowych, stadionach, halach sportowych oraz podczas rozgrywek w danej dziedzinie sportu. Jest to również pewna forma pamiątki po niezapomnianych wrażeniach podczas meczu, czy rozgrywki. Chcąc zakupić flagę sportową, masz możliwość wyboru między innymi flag sektorowych, meczowych, klubowych, ogrodzeniowych oraz z herbami drużyn sportowych. Co ważne, flagi te są bardzo odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, nie musisz więc obawiać się o ich jakość. Nowoczesne techniki druku zapewniają nie tylko ich długą żywotność, ale również trwałość kolorów i naniesionej grafiki.


Flagietki gabinetowe

Flagietki gabinetowe są nieodłącznym elementem miejsc prestiżowych. Jeśli więc pragniesz, aby Twoja firma była postrzegana przez odbiorców właśnie w ten sposób, musisz w nie zainwestować. Najlepsze miejsce na umieszczenie flag gabinetowych to reprezentacyjne pomieszczenia Twojej firmy, takie jak biuro lub sekretariat. Najczęściej reklamowe flagietki gabinetowe spotkać możesz w ambasadach państwowych, ministerstwach, czy urzędach, ale nie oznacza to wcale, że Twoja firma nie jest na nie odpowiednim miejscem. Wręcz przeciwnie, za ich pomocą jesteś w stanie niesamowicie efektywnie eksponować Twoją firmę podczas ważnych wydarzeń. Bardzo dobrze prezentują się one bowiem na wszelkiego rodzaju stojakach. Najczęściej spotykane flagi gabinetowe są dwu- lub trzyramienne, jednak istnieje również możliwość zastosowana jednej flagi. Aby prezentacja flagi odbywała się na najwyższym poziomie jej sugerowane wymiary to 15 x 24 cm, dzięki temu zawarta na niej grafika może prezentować się czytelnie i estetycznie.


O FIRMIE

O nas


Wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej zaowocowało powstaniem marki WINDERS.PL. Jesteśmy renomowanym producentem flag reklamowych. Jako twórcy systemów flagowych możemy zaoferować szeroką gamę wysokiej jakości produktów, takich jak: flagi windery - czyli popularne flagi plażowe(z ang. Beach flag), żagle reklamowe, tradycyjne flagi masztowe z nadrukiem w dowolnym rozmiarze, flagi sportowe, flagi eventowe, flagi na drzewiec, banery tekstylne, leżaki reklamowe oraz wiele innych. Tworzymy flagi reklamowe dostosowane do wytycznych klientów.      

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE FLAGI?


Flaga reklamowa to jeden z najbardziej efektownych nośników przekazu marketingowego. Zwraca uwagę przechodniów i potencjalnych klientów ze względu na jej nieoczywisty charakter. Łopoczący materiał na wietrze rzuca się w oczy, przykuwa spojrzenia i intryguje ze względu na swoją formę. Możliwość stosowania dużych flag reklamowych, takich jak winderów, pozwala na nadrukowanie na materiale dowolnego komunikatu. Jest to ekonomiczna, uniwersalna i wielorazowa forma prezentacji swojej firmy lub określonego wydarzenia.


DANE TECHNICZNE FLAG REKLAMOWYCH

Aby flagi reklamowe, które wybrałeś dla Twojej firmy, prezentowały się dokładnie tak, jak sobie to wyobrażasz, musisz przygotować odpowiednie dane techniczne. Oprócz stworzenia projektu flagi, wyboru jej kolorystyki oraz rodzaju będą Ci potrzebne jej wymiary, oraz to jaki powinna mieć kształt. Jeśli Twoim wyborem jest flaga masztowa, niezbędna będzie także informacja odnośnie wielkości masztu, który zdecydowałeś się zastosować.

Decydując się na zakup flagi reklamowej, masz możliwość wyboru jej dowolnej kolorystyki. Pamiętaj jednak, że kolory, które widoczne na Twoim monitorze nie są możliwe do dokładnego odwzorowania na wydruku. Każdy z monitorów ma jedynie możliwość wyświetlenia palety RGB, natomiast wszelkie wydruki realizowane są w palecie CMYK. Nie da się tego pominąć, więc w zależności od ustawień monitora pamiętaj, że Twój projekt może w małym stopniu różnić się kolorystycznie, pomimo tego, że będziemy starali się jak najlepiej go odwzorować. Projekty graficzne powinny być przysyłane w odpowiednio przygotowanej mapie bitowej lub grafice wektorowej w formatach .cdr, .pdf, .ai, .eps, .tiff. Optymalna rozdzielczość dla mapy bitowej to 100dpi. Flaga reklamowa może występować w dowolnej kolorostyczne, lecz kolory powinny być określone w trybie CMYK. Jeśli masz dodatkowe pytania w tym temacie, warto skontaktować się z nami przed wysłaniem projektu.
Flagi reklamowe zazwyczaj posiadają kształt prostokątny. Jest to gwarancją ich skuteczności. Ważne, aby były one idealnie dopasowane do Ciebie i profilu tego, czym zajmuje się Twoja firma. Wybór tego rodzaju kształtu flagi sprawia, że prezentowane na niej elementy graficzne są estetyczne, a przede wszystkim czytelne dla odbiorcy.
Flaga reklamowa w dowolnym rozmiarze i z dowolnym wykończeniem. Rozmiar flag, na który się zdecydujesz, powinien zostać przez Ciebie dokładnie przemyślany. Wszystko zależy bowiem do tego, w jakim miejscu flaga będzie eksponowana. W przypadku hal targowych flagi, które najczęściej są polecane to te osiągające rozmiary 350 cm lub 410 cm. Pamiętaj jednak, że masz możliwość zakupu dowolnego rozmiaru flag. Jeśli nie jesteś pewien, jaka będzie odpowiednia, skontaktuj się z nami, a z pewnością pomożemy w wyborze jakie flagi reklamowe są najodpowiedniejsze dla Ciebie. Najczęściej wybierane rozmiary przez klientów to: 80 × 320 cm, 100 × 400 cm, 120 × 400 cm i 150 × 450 cm.

FLAGI REKLAMOWE - CENNIK


Pamiętaj, że wybór odpowiedniej flagi reklamowej dla Twojej firmy, jest bardzo ważny w kontekście skutecznej budowy identyfikacji firmy w świadomości klientów. Flagi reklamowe wykonywane są pod konkretne zamówienie klienta na podstawie indywidualnie wykonanego projektu. Oferujemy szeroki wachlarz wymiarów flag reklamowych. Flagi wykonywane są według najwyższych standardów jakościowych. Gwarantujemy ich odpowiednią trwałość.

Takie podejście do usługi sprawia, że nie możemy przedstawić sztywnego cennika. Materiały reklamowe często są wyceniany indywidualnie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i na podstawie przedstawionych założeń projektu wykonujemy wycenę usługi. Cena zależna jest od wielkości flagi czy wielkości zamówienia. Jeśli jakieś informacje są dla Ciebie niejasne, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu! Zobacz nasz sklep internetowy.

Przygotuj działania reklamowe dla Twojej firmy! Flaga reklamowa dla Ciebie!


FLAGI WINDERY

Flaga reklamowa typu winder to nowoczesny rodzaj mocowanego w podłożu masztu, który swobodnie kołysze się na wietrze. Za dodatkową personalizację oraz element w kształcie opływowej kropli płaci się zazwyczaj kilkadziesiąt złotych więcej. Do ceny winderów doliczyć należy również koszt podstawy.
 
KONTAKT SKLEP

Flagi na maszt

Flagi reklamowe masztowe są popularnym sposobem na ekspozycję barw i logo firmy. Zazwyczaj montuje się je razem z obciążnikami, które kosztują od ok. 70 złotych. Element ten pozwala zabezpieczyć powiewającą flagę przed zerwaniem się w wyniku intensywnych podmuchów wiatru.
 
KONTAKT SKLEP

Flagi sportowe

To potężne flagi umieszczone na specjalnym kiju, czyli tzw. drzewcu, stosowane m. in. przy okazji meczów drużynowych. Współcześnie wykorzystuje się rury syntetyczne, które mają optymalne parametry sprężystości i nie ulegają pęknięciu nawet przy mocnym poruszaniu flagą.
 
KONTAKT SKLEP

Flagi na elewacje

Elewacyjne flagi reklamowe mocowane są bezpośrednio do zewnętrznej flagi budynku. Wymaga to wykonania specjalnych otworów i zabezpieczenia elementu przed nieoczekiwanym wypadaniem. Zastępują one mniej estetyczne banery reklamowe znacząco podnosząc prestiż firmy.
 
KONTAKT SKLEP
 

FAQ


1Jak skutecznie dbać o flagi reklamowe?
Flaga reklamowa to element identyfikacji wizualnej, który nie wymaga systematycznej opieki. Z powodzeniem może być wystawiana na działanie czynników zewnętrznych. W przypadku zabrudzenia się flagi, można ją bezproblemowo zdjąć i wyprać. Materiał, z którego wykonywana jest flaga nie ulega uszkodzeniu w przypadku stosowania zwykłych środków piorących. Wystarczy przeprać taki element w wysokiej temperaturze nieprzekraczającej 60 stopni C. Dzięki systemom łączącym flagę można łatwo zdjąć z masztu lub innego miejsca, do której została przytwierdzona.
2Podstawa do flagi reklamowej — jaką wybrać?
Wyróżnia się kilka najpopularniejszych podstaw do flag reklamowych. Obecnie stosuje się m.in. stelaże na flagi, maszty i rurki mocowane do różnych powierzchni za pomocą np. specjalnych stóp. W przypadku chęci montażu produktu do podłoża, można zastosować tzw. windery, które solidnie trzymają się w jednej pozycji - bez konieczności ingerencji w beton czy asfalt. Flagi przytwierdza się także wbijakami, wkrętakami PCV i różnego rodzaju podstawami. Wszystko zależy zatem od potrzeb zamawiającego i warunków, w których flaga ma być eksponowana. W ograniczonych przestrzeniach stosuje się flagi w kształcie banerów, mocowane np. na powierzchniach płaskich.
3Jak dbać o swoją flagę w zimie?
Flaga reklamowa może być samodzielnie czyszczona i prana, bez ryzyka utraty kolorytu. Materiał, z którego wytwarzane są flagi, nie jest podatny na zagniecenia. Po lekkim osuszeniu flaga jest gotowa do ponownego zawieszenia i może bezproblemowo doschnąć na powietrzu. W przypadku okresu zimowego, szczególnie w sytuacji zapowiadanego pogorszenia się pogody, flagę warto zdjąć i przetrzymać aż do poprawienia się warunków panujących na zewnątrz. Flagi reklamowe warto czyścić w przypadku powstałych zabrudzeń, np. spowodowanych aktywnością ptaków.

OPINIE KLIENTÓW

NASZE WYBRANE REALIZACJE

Oto przykładowe realizacje, jakie nasi klienci zdecydowali się wykonać z naszą pomocą. Twoja firma również może zyskać nowy nośnik informacji, który jest niezwykle skuteczny i efektywny. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie reklamowe jest tylko jedno. Dlatego warto, aby potencjalny odbiorca Twojej firmy dzięki naszym flagom reklamowym od razu wiedział, co chcesz mu przekazać. Realizujemy również indywidualne projekty reklamowe, dlatego, jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, z chęcią na nie odpowiemy i pozostajemy do Twojej dyspozycji.

DODATKOWE INFORMACJE

  • Druk flag odbywa się jednostronnie z przedrukiem na drugą stronę tworząc tzw odbicie lustrzane.
  • Wszystkie oferowane przez nas reklamowe flagi z nadrukiem przechodzą przez procesy technologiczne wpływające na jakość oraz trwałość. Składają się na to utrwalenie termiczne oraz chemiczne kolorów.
  • Projekty graficzne powinny być przysyłane w odpowiednio przygotowanej mapie bitowej lub grafice wektorowej w formatach .cdr, .pdf, .ai, .eps, .tiff. Optymalna rozdzielczość dla mapy bitowej to 100dpi. Kolory powinny być określone w trybie CMYK.
  • W przygotowaniu projektu pomogą wykrojniki, które udostępniamy po uprzednim kontakcie drogą e-mailową. Jeżeli nie dysponują Państwo projektem, pomożemy w jego wykonaniu lub wykonamy go od podstaw - ZA DARMO!

MASZ PYTANIA? CHCESZ ZAMÓWIĆ?


Skontaktuj się z nami lub kup teraz

KONTAKT SKLEP

ZAUFALI NAM